Vstupenky

Update Days: Frontend 2022 je dvoudenní hybridní konference, která se koná . Sledovat ji můžete přímo v místě konání v Ostravě nebo online prostřednictvím live-stream vysílání na portálu Update Now.

2 dny konference 10 přednášek networking diskuzní zóna live-stream záznamy přednášek

Varianty registrací

01
Regular

Standardní verze vstupenky s osobní účastí pro 1 účastníka.

6 800 bez DPH
02
Student

Zvýhodněná cena vstupenky určená pro SŠ/VŠ studenty a učitele s platnou ISIC kartou pro aktuální školní rok.

2 400 bez DPH
03
Online Individual

Tento typ registrace je určený pouze pro sledování live-streamu přednášek z akce pro 1 účastníka prostřednictvím portálu Update Now.

5 300 bez DPH
04
Online Team

Tento typ registrace je určený pouze pro sledování live-streamu přednášek z konference prostřednictvím portálu Update Now a to až pro 4 účastníky.

15 900 bez DPH

Máte zájem o individuální nabídku?

Pokud byste měli zájem o větší počet registrací, například pro celý vývojářský tým, můžeme vám sestavit individuální nabídku. V takovém případě nás prosím kontaktujte na [email protected].

COVID-19: podmínky pro vstup na akci

Pro osobní účast na konferenci v místě konání se nebude nutné prokazovat aplikaci Tečka. Respirátory ani roušky nebudou povinné. Pokud přijde zpřísnění opatření, budeme se řídit platným nařízením vlády.

Máte speciální požadavky?

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně nákupu registrací na konferenci Update Days: Frontend nebo potřebujete s nákupem poradit, napište nám na [email protected].

Storno podmínky

Vstupenku na konferenci Update Days: Frontend 2022 je možné stornovat nebo bezplatně převést na jinou osobu. Při stornování vstupenky do 31. 8. 2022 je účtován storno poplatek ve výši 50% z ceny vstupenky, při stornování od 1. 9. 2022 pak již 100% z ceny vstupenky.

Pokud nebude možné konferenci kvůli koronavirovým opatřením uskutečnit v místě konání, je možné Regular Ticket vyměnit za Online Ticket s vrácením přeplatku nebo vstupenku stornovat s vrácením celé částky.