Přednášející

Na konferenci se objeví špička českých expertů na frontend. Těšit se můžete na témata z oblasti rychlosti webu, přístupnosti, SEO, testování, TypeScript, Enterprise stylování, JS a mnoho dalšího. Večer se pak můžete těšit na moderovanou chilli show s live vařením.

Martin Michálek

Martin Michálek

Vzhůru dolů, konzultant rychlosti webu

Martin je konzultant rychlosti webů na volné noze. Pomáhá značkám jako Rohlik.cz, Livesport nebo Sazka. Je dostupný pro konzultace a školení ve firmách.
Píše blog Vzhůru dolů a je autorem několika knih. Vede spolek organizující akce Frontendisti.cz.
Nejraději je s dětmi v lese. A nedá dopustit na vietnamskou kuchyni.

Pavel Ungr

Pavel Ungr

Těžký kalibr na SEO

Pavel je konzultant online marketingu a specializuje se na SEO a inbound marketing.
Od roku 2009 pracoval jako senior SEO konzultant pro největší klienty agentur Ataxo a H1.cz.
Úspěšně publikuje, školí a přednáší o online marketingu, který doopravdy miluje.

Richard Fridrich

Richard Fridrich

Outreach, JavaScript specialista

Riki je jedním z nejzkušenějších česko-slovenských specialistů na JavaScript, ekosystém nástrojů kolem něj (NPM, Yarn…) a framework Vue.js. Je dostupný pro školení ve firmách.
Zkušenosti právě teď zúročuje v Mall.cz, dříve pak ve startupu Inline Manual, v TopMonks, vydavatelství Economia nebo agentuře Etnetera.
Své kurzy vede v krásné Slovenštině.

Tomáš Herceg

Tomáš Herceg

Riganti, autor frameworku DotVVM

Tomáš je dlouholetý Microsoft MVP, zkušený přednášející, a také spoluzakladatel softwarové společnosti RIGANTI, která se zabývá vývojem aplikací na platformě .NET. Poskytuje školení a konzultace na celou oblast .NETu a je také autorem úspěšného open source projektu DotVVM.

Adam Kudrna

Adam Kudrna

Frontend Garden, UI developer/designer

Adam je UI developer/designer. Firmám pomáhá stavět design systémy a komponentové UI knihovny a lidem zase radí, jak je kódovat. S webem má téměř dvacetiletou zkušenost. O webovém frontendu píše, školí a přednáší. Má za sebou přednášky na konferencích WebExpo a Devel.cz, s tématy webdesignu a frontendu rovněž vystupuje na setkáních komunity Frontendistů. Založil a řídí první český frontendový magazín Frontend Garden.

Ján Seyd

Ján Seyd

Zakladatel stylers.cloud

Johnny se věnuje programování již od minulém tisíciletí. Po sbírání zkušeností ve firmách si založil vlastní firmu Interact. Později se spojil s více společníky do firmy WEZEO, kde působil jako CTO. Startupový mód si vyzkoušel ve Slovenském scaleupu Exponea, kde vybudoval tým stylerů a nakonec rozjel vlastní startup stylers.cloud, kde ideu role stylera jako nové specializace posouvá na další level.

Martin Kolář

Martin Kolář

Kóder na volné noze

Martin jako freelancer kóduje weby a internetové obchody, řeší rychlost webu, jeho použitelnost, funkčnost a přehlednost. Zaměřuje se také na kvalitu kódu, aby splňoval aktuální trendy, byl znovupoužitelný a přehledný. Pomáhal s komunitou Frontendisti a tvoří podcast o vývoji DevelTalks.

Patrik Švikruha

Patrik Švikruha

Chyron, Software Engineer

Patrik se vedle vývoje v .NET věnuje i JavaScriptovému světu. Začal s jQuery, zápasil s Angular.js a skrze React se dostal k Vue.js který se stal jeho srdcovkou.
Je zastáncem efektivních a udržitelných řešení, která implementuje jako tech lead ve společnosti Chyron.
Zároveň poskytuje konzultace a komplexní školení zaměřená na revitalizaci a migraci legacy systémů na cloud. Přednášky vede ve Slovenštině.

Pavel Šimerda

Pavel Šimerda

Konzultant a lektor softwarového vývoje

Pavlova práce, kromě přednášení a lektorování je zakousnout se do specifických problémů operačních systémů a aplikací a najít správné nástroje. Rozlousknout komplikované chyby, umět dovyvinout chybějící komponenty. Vše zdokumentuje a předá vašim vývojářům.

Radek Pavlíček

Radek Pavlíček

Poslepu.cz, Specialista na přístupnost

Radek pracuje ve Středisku Teiresiás Masarykovy univerzity a tématice asistivních technologií a digitální přístupnosti se věnuje od roku 1998. Protože má rád profesionální přístup k věci, je certifikovaným specialistou na přístupnost webu a členem Mezinárodní asociace specialistů na přístupnost. Více na poslepu.cz.